Türkiyenin En Büyük Çakıl Taşları Fan'ı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çakıl Taşları Fan Sitesine Hoşgeldiniz =)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde Moderatör ve Grafiker Alımları Başlamıştır!

Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!

2 posters
YazarMesaj
ScaNdaL
Kurucu
Kurucu
ScaNdaL

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 120
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 2

Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!  Empty
MesajKonu: Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!    Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:23 pm

Merhabalar ,

Bugün sizlere Çakıl Taşları dizisinin çok önemli bir ismi olan Ümit İbrahim Kantarcılar ile yapılan röportajı sunmak istiyoruz. Çok eğlenceli , güzel bir röportaj yapılmışa benziyor. İşte o röportaj sizlerle ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Öncelikle Merhabalar Röportaj isteğimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.
-Rica ederim.

Bize Kendinden,Yaşamından ve Gününün Nasıl geçtiğinden Biraz Bahseder misin?

-Ben; hepinizin bildiği gibi çalışan bir adamım. haftanın 6 günü setteyim. boşluklarda ekiple halı saha maçı yapan, her akşam set saat kaçta biterse bitsin 1 sayfada olsa kitap okumaya çalışan, müzik dinlemeye bayılan, ve arkadaşlarımla buşuluşmaktan hoşlanan bir adamım…

Çakıl Taşları Dizisinde “Ekrem” Karakterini en iyi şekilde canlandırıyorsunuz.
”Ekrem” ve “Ümit İbrahim Kantarcılar” Arasındaki Farklar neler?

-Bu sorunun bir cevabı yok aslında. hani onunla aramdaki farkları sayarsam abest olur. ben böyleyim ben şöyleyime girer, ben şövenist bir adam değilim farkı inşallah herkesle tanıştıkça teşrik-i mesai paylaştıkça anlayacağız hep beraber.

Bu Proje’ye Katılmak için Teklif Geldiğinde neler hissettiniz ve düşündünüz ?

-Bu benim ilk büyük işim, çok heyecanlandım, mutlu oldum özellikle kadro ve hocayı duyunca. umarım böyle mutlu devam eder.

Dizinin Şuan ki durumu sizleri memnun ediyor mu ?

-Dizi bence şu an piyasada dolaşan bir sürü diziden kaliteli ve bir şeyler anlatma peşine düşmüş bir biş. yani amiyane tabirle kim kimle birlikte olucak, o bunun sevgilisini elinden alacak işinden çok, hayata dair bir mücadele içine girmiş insanların bir takım sıkıntılarla boğuşurken hedefleri olan üniversitenin kapılarını aralayabilecekler mi? nin peşine düşmüş bir iş. hikaye olsun, oyunculuklar olsun, teknik olsun bence en iyi 5 iş arasında…

Setler Nasıl geçiyor?

-Uzun uzun uzun ve uzun, ama eylenceli güzel yaratıcı ve öğretici, ustalarla oynamanın en güzel yanıda bu.

Ekip Olarak birşeyler yapar mısınız ?

-Her hafta halı saha maçı. bazen kavak yelleriyle yapar ve onları yeneriz. Genelde özgün karaman, çağrı şensoy ve reji gurubundan berat özdoğan la takılırız ama dışarda ama birimizin evinde.

En Merak edilen soru sanırım bu. 5′i Bir arada çekim sonrasında beraber takılır mı ?

-Genelde olmaz.

Ümit İbrahim Kantarcılar Ne tür müzik dinler ?

-Ben karakter ve tip oynayan yaşayan adamları oynamaya çalışan bir adamım. hayal ürünü bir adamı oynamazsını. onu tanımalısınız ki tanıtasınız. o yüzden bütün müzikleri dinliyorum mesela bir köfteci yi oynayacak olursam ibrahim tatlıses dinlerim ve ezbere bildiğim şarkıları vardır. bir operacının oğlunu oynayacaksam andrea bocelli dinlerim. ama bu aralar sürekli dilimde olan ve her gün söylediğim bir şarkı müzeyyen senar kimseye etmem şikayet…

-İlişki durumunuzdan bize küçük bir tüyo verir misiniz ?

1,5 ay önce ayrıldım kız arkadaşımdan şimdilik beklemedeyim ve yoğunum.

Dizimizin En büyük Fan sitesi olan Ziyaret edermisiniz yorumları okumak için ?

-Vallaha edemiyorum, bazen gösteriyorlar şunu yazmışlar bunu koymuşlar diye küçük bir takipçiyim diyebilirim.

Sizi Takip eden Hayranlarınıza söylemek istediğiniz bir şey var mı ?

-Herkese binlerce teşekkürler…

Röportaj İsteğimizi kabul ettiğiniz ve verdiğiniz samimi cevaplar için Teşekkür ederiz.

-Rica ederim en büyük fener : )

ALINTIDIR
http://cakiltaslari-fan.forummum.com
sedackkkk :)
Moderatör ve Grafiker

Moderatör ve Grafiker
sedackkkk :)

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!    Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 5:11 pm

tesekkürler .
http://kavakyelleridizi.chforum.net/forum.htm
ScaNdaL
Kurucu
Kurucu
ScaNdaL

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 120
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!    Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!  Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 5:26 pm

Rica ederim Smile
http://cakiltaslari-fan.forummum.com

Çakıl Taşları Oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar ile Röportaj..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜMİT İBRAHİM KANTARCILAR RengarenKte (:
» Çakıl taşları Fuul Gif (:
» Çakıl Taşları Gifler
» Çakıl Taşları Fan Sitesi
» Çakıl Taşları 6.Bölüm Fragmanı