Türkiyenin En Büyük Çakıl Taşları Fan'ı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çakıl Taşları Fan Sitesine Hoşgeldiniz =)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde Moderatör ve Grafiker Alımları Başlamıştır!

GoGirL RöporTajı

YazarMesaj
sedackkkk :)
Moderatör ve Grafiker

Moderatör ve Grafiker
sedackkkk :)

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 7

GoGirL RöporTajı Empty
MesajKonu: GoGirL RöporTajı   GoGirL RöporTajı Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 6:11 pm

Özgün Karaman'ın Röportajı

''Önemli Olan Karşılıklı Anlayış Ve Hoşgörü''

-Çakıl taşlarından önce neler yapıyordun? (:
"Diziden önce bir yandan eğitimime devam edip diğer yandan da oyunculuk dersleri alıyordum.Oyunculuk her zaman hayalimde vardı.Bu hayale profesyonelliğe taşımak için ilk adım olarak oyunculuk derslerine başladım.Gün geçtikçe de daha çok sevdiğimi fark ettim.Uğurkan Erez Ajansa başvurduktan sonra hayatım kısa sürede değişti ve kendimi sette buluverdim. (:"

-'Hayatımın dönüm noktası' dediğin bir olay var mı?
"Oyunculuk kariyerimin başlaması,ciddi bir dönüm noktası benim için.Hep hayalini kurduğum bir mesleğe adım atmış oldum böylece..."

-Okulu mu çalışma hayatını mı tercih edersin?
"Okul hayatını tercih ederim...Çünkü çalışma hayatı okul hayatına göre daha fazla sorumluluk gerektiriyor.Çok daha fazla disiplinli olmalısınız..."

-Arkadaşlarının sayısı çok mudur yoksa az olsun öz olsun diyenlerden misin?
"Çok fazla arkadaşım var ama dost diyebileceğim insanların sayısını az tutmaya özen gösteririm."

-Arkadaşlarınla bir araya geldiğinde neler yaparsın?
"Bir şeyler içer muhabbet ederiz."

-Hiç bir arkadaşınla aynı kızdan hoşlandığınız oldu mu?
"Haaayyıııır! (:"

-Aşık olduğunda nasıl olursun?
"Durgunlaşırım,aklımı hiç bir şeye veremem."

-Bir kız sana ne yaparsa onun gerçek aşk olduğunu düşünmeye başlarsın?
"O,anın getirdiği bir şey diye düşünüyorum.Bunu anlayabilmek için yaşamak gerekir.Bazen karşınızdaki insan hiç birşey yapmasa bile gözlerinden anlayabiliyorsunuz..."

-Kızlar,erkeklerle daha iyi anlaşmak için sence ne yapmalılar?
"Huyuna suyuna gitmeliler! (:"

-Bundan sonraki hedefin ne? Seni nelerde göreceğiz?
"Hedefim bu merdivenleri ağır ağır çıkmak...Bu süre içerisinde de eğitimime devam etmek istiyorum.Çünkü oyunculuk hiçbir zaman oldum diyemeyeceğiniz bir iş ve sürekli öğreneceğiniz şeyler var.Umarım ileride başka büyük projelerle de karşınızda olurum! (:"

ALINTI.
http://kavakyelleridizi.chforum.net/forum.htm

GoGirL RöporTajı
1 sayfadaki 1 sayfası