Türkiyenin En Büyük Çakıl Taşları Fan'ı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çakıl Taşları Fan Sitesine Hoşgeldiniz =)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sitemizde Moderatör ve Grafiker Alımları Başlamıştır!

Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri

3 posters
YazarMesaj
ScaNdaL
Kurucu
Kurucu
ScaNdaL

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 120
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Başarı Puanı Başarı Puanı : 2

Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri Empty
MesajKonu: Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri   Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:16 pm

Yeni Başlayan Dizinin Jenerik Müziği ile Dizinin Konusu Arasında Fark Var.

Gizem Merve Kaboğlu / Televizyon Gazetesi.com :

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tims Production özellikle gençlik dizilerinde çok başarılı. Kavak Yelleri, Es-Es, Küçük Sırlar gibi dizilerin hepsinde aynı şirketin imzası var. Dizi ilk bölümünde ortalama bir izlenme oranı aldıysa da ileride daha iyi olacağını düşünüyorum. Dizide aklımı karıştıran tek nokta ise, dizinin jenerik müziği.

Belki ileride ikili ilişkiler ön plana çıkınca şarkı anlam kazanır ama Mor Yazma adlı şarkı ilk bölüm senaryosuyla çok farklı konuları anlatıyor.

“Aşık oldum kapıldım hissine
istedim babandan buyum ben dedim
Bak hiç tükenmedim düşmedim yakandan
Bak ne hale geldim tövbeler ettim
Nefsimi kuruttum eskileri attım
Alemi bıraktım alamadım babandan”

Şarkının sözleri ne kadar güzel olursa olsun ilk bölümde dolandırılan üniversite adaylarının hislerini, durumlarını ifade etmiyordu. Sözleri bir kenara bırakırsak dizinin sahnelerinin altına aynı şarkının ezgisinin yavaşlatılarak veya duruma göre hızlandırılarak çalınması ise gerçekten güzel olmuş, yakışmıştı.

Dizide ikili ilişkiler ne kadar işlenecek, kim kimi babasından isteyecek gelecek bölümlerde göreceğiz. Genel olarak iyi intiba bırakan, deneyimli [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cularla harikalar yaratan ekibi ise tebrik ediyorum.
http://cakiltaslari-fan.forummum.com
Feyza_es
Moderatör
Moderatör
Feyza_es

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 11
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri   Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 6:39 pm

Bende çözemedim ama şöyle bir düşüncem var
Şimdi ekrem - sevil yada ayçin - cenker çiftlerimizden birisi evlenecek yada ailelerinden isteyecekler onlarda vermeyecek böyle bir şey olabilr Rolling Eyes
sedackkkk :)
Moderatör ve Grafiker

Moderatör ve Grafiker
sedackkkk :)

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 84
Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
Başarı Puanı Başarı Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri   Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:00 am

Bence Hersey Daha yeni Basladığı icin Daha sevgili Olmadılar bile nasıl evlenebilirler . Bence evlendiklerinde Ohoo daha cok bölüm vardır . Hemen şarkının sözlerinden anlaşılmazbu yönetmen değiştirebilir . cok isterdim ama SevilEkrem AycinCenker .
http://kavakyelleridizi.chforum.net/forum.htm

Çakıl Taşları Dizisinin Jenerik Müziğine Eleştiri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [ Eski Haber ] Çakıl Taşları Dizisinin Günü Değişti.
» Çakıl Taşları Gifler
» Çakıl Taşları Fan Sitesi
» Çakıl taşları Fuul Gif (:
» Çakıl Taşları 12. Bölüm Ertelendi.